"Najwyższy poziom warsztatów to najlepszy przykład tego, że ta pani mindfulness opanowała do perfekcji. Oaza spokoju i empatii. Oprócz wprowadzenia i dawki teorii, daje uczestnikom przede wszystkim realne narzędzia niezbędne do samodzielnej pracy i medytacji. Swoją osobą wprowadza trochę więcej porządku i równowagi w życiu innych ludzi. Warsztaty uważam za jeden z bardzo ważnych drogowskazów na drodze mojego osobistego rozwoju."
Marta Jóźwiak
uczestniczka II edycji kursu "Z uwagą o stresie", wrzesień 2021
"Agnieszka świetnie prowadzi kurs i zaraża wewnętrznym spokojem i nastawieniem! Jeśli chcesz poznać podstawy mindfulness i jesteś z Łodzi lub okolic to jest to bardzo dobry adres."
Martyna Nasiłowska
uczestniczka III edycji kursu MBSR, wrzesień - listopad 2020
"W grudniu ukończyłam kurs MBSR i od tego czasu czuje jakbym zdjęła okulary od lat upaćkane w błocie. Niesamowite jak zupełnie inaczej można zobaczyć siebie, innych i całą rzeczywistość. Zobaczyć i poczuć ja taka jaka jest bez dodatków, naleciałości i automatycznych osądów. Cały czas staram się ćwiczyć i wydobywać z utartych schematów. Raz się udaje raz nie ale medytacja nauczyła mnie zaczynać od nowa, akceptować, być uważna i otwarta na wszelkie doświadczenia. Kurs i Agnieszkę, jako osobę prowadzącą i mentora, polecam wszystkim, którzy chcą po prostu żyć pełniej, spokojniej i bardziej świadomie."
Karina Sokołowska
uczestniczka I edycji kursu MBSR, październik - grudzień 2019
"Serdecznie polecam zajęcia z mindfulness prowadzone przez Agnieszkę. Jest to osoba ciepła, emanujaca spokojem. Czułam się świetnie po warsztatach z uważności i dzięki pomocy Agnieszki nabrałam świeżego, przychylnego spojrzenia na własne emocje i myśli."
Paulina Kowalczyk
uczestniczka warsztatów
"Zajęcia u Agi to wspaniała praca nad sobą prowadzona krok po kroku przez doskonałą, sympatyczną nauczycielkę. To podróż w głąb siebie z której wychodzisz zawsze nieco inna i zawsze bogatsza."
Anna Grober
uczestniczka warsztatów
"Agnieszka to super prowadząca. Kompetentna, empatyczna i umiejąca słuchać. Bardzo uważna i zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajęć. Bycie uczestniczką jej zajęć to była świetna przygoda i wielka przyjemnosć. Polecam z całego serca."
Asia Stankiewicz
uczestniczka I edycji kursu MBSR, październik - grudzień 2019