Dla Ciebie

Czytasz książki o uważności, śledzisz moje wpisy na blogu, oglądasz filmy, słuchasz medytacji, ale czujesz, że to mało? Że potrzebujesz czegoś innego, czegoś więcej?

Masz firmę i chcesz zaproponować swoim pracownikom niebanalne szkolenie? Widzisz, że Twoim pracownikom czegoś brakuje? Że stresują się pracą, choć próbujesz stworzyć takie warunki, by była dla nich wyzwaniem a nie udręką?

Zapraszam – skontaktuj się ze mną, spotkajmy się osobiście lub porozmawiajmy przez Internet. Zobacz, kim ja jestem, a ja zobaczę kim Ty jesteś. Poznajmy się.

Inspirują Cię słowa? Cytaty? Myśli zapisane? Lubisz wracać do tekstów, jeszcze raz i jeszcze raz, po to, by zrozumieć je na nowo, spojrzeć na nie inaczej? Czy było czasem tak, że jedno zdanie przeczytane we właściwym, w TYM momencie, stało się olśnieniem i spowodowało w Tobie zmianę? W myśleniu, w działaniu, w podejściu do sytuacji i zdarzeń, do życia?

Tu możesz znaleźć inspirację słowem pisanym. Możesz, ale nie musisz. Zajrzyj, by sprawdzić, czy to, co piszę zarezonuje z Twoim wnętrzem. Zobaczysz tu moje myśli, przelane na ekran, ale także cytaty innych nauczycieli mindfulness, nauczycieli duchowych, które otworzyły mi oczy, które we mnie coś zmieniły, czy obudziły.

W tej części strony znajdziesz medytacje, które przygotowałam specjalnie dla Ciebie. Możesz odsłuchiwać je zawsze wtedy, kiedy potrzebujesz. Daj znać, z których nagrań czerpiesz najwięcej, które inspirują Cię do praktyki. 

Tutaj znajdziesz także filmy, w których dzielę się swoją wiedzą na temat mindfulness i staram się przekazywać ją w jasny sposób. Część z nich, to filmy inspirowane Waszymi pytaniami, które dostaję elektronicznie, na facebooku, czy też podczas zajęć i kursów.