KURS “uwaga nie ciąży"

„uWAGA nie CIĄŻY” to autorski kurs stworzony specjalnie dla kobiet będących w tym szczególnym stanie, jakim jest ciąża. Jest odpowiedzią na pojawiające się w ciąży pytania, wątpliwości i lęki, które towarzyszą wielu kobietom, ale nie zawsze są głośno wypowiadane. Na kursie znajdzie się czas i przestrzeń, by je zwerbalizować.

Podczas kursu będziemy praktykować uważność, a wraz z nią pielęgnować w sobie takie cechy jak akceptacja i takie właściwości jak, odpuszczanie, zaufanie i łagodność. To dzięki nim można objąć wszystkie pojawiające się strachy. Przyjrzymy się także naszym potrzebom, zarówno tym psychicznym, jak i cielesnym. Wsłuchamy się w nasze ciała, otulimy z czułością emocje, poprzyglądamy się myślom. Popracujemy też nad wdzięcznością w stosunku do siebie i w odniesieniu do tego, co przynosi wyjątkowy czas ciąży.
Kurs jest efektem mojej kilkuletniej pracy warsztatowej, głównie z kobietami, ale także własnych, osobistych przemyśleń i refleksji z okresu mojej ciąży.
Uczestniczki po zajęciach otrzymają materiały w formie elektronicznej oraz nagrania praktyk w formie audio, do samodzielnych ćwiczeń w domu.
Dodatkowym wsparciem będzie specjalnie stworzona grupa na facebooku, dzięki której uczestniczki będą miały stały kontakt zarówno ze sobą nawzajem, jak i z nauczycielką. W założeniu będzie to platforma wymiany doświadczeń, zadawania pytań, ale też otrzymywania podpowiedzi i wsparcia od osób, które znajdując się w podobnej sytuacji, mogą mieć więcej zrozumienia, niż bliskie osoby, które aktualnie w ciąży nie są.
Kurs składa się z 6 spotkań online, prowadzonych w małej grupie, poprzez komunikator Google Meet.
Sesje zaplanowane zostały na kolejne środy, w godz. 17-19, począwszy od 8 maja, a skończywszy na 12 czerwca 2024 roku.
Spotkania będą trwały 2-2,5 godziny (w zależności od potrzeb uczestniczek).
 
Koszt kursu 900 zł.
Kwotę można rozłożyć na ustalone wcześniej, raty.
 
Zgłoszenia przyjmuję:
📧mailowo, na adres:
agnieszkarutkowska.bemindful@gmail.com
Potrzebujesz więcej informacji?
Napisz, a oddzwonię do Ciebie 🥰